Elhiteti veled, hogy rosszabb vagy másoknál
A szerető szerepben élő nők tudat alatt érzik, illetve idővel tisztába is kerülnek azzal, hogy csak másodikak.
Ez az előbbiekhez hasonlóan erőteljes önbizalom-hiányt okoz, de talán még hatványozottabban érvényesíti negatív oldalát.
Míg kezdetben csak elbizonytalanodunk abban, hogy vajon mit ronthattunk el, milyen területen nem nyújtottunk eleget annak érdekében, hogy a kiszemelt végre kilépjen a kapcsolatából, addig később ez az érzet egyre erősödik. Olvass még a témában
Van 5 dolog, amiben teljesen más a szerelem 30 éves kor felett
Vigyázz, ezzel a három szóval akár örökre megbéklyózhatod a kapcsolatodat
A magányt a házasság velejárójaként kezeli: így árulják el magukat a nők a párkapcsolatban
„A férjem olyan, mintha a gyerekem lenne.” – Hogyan kerüljön ki a férj a gyerek-zónából?
Idővel elhisszük, hogy tényleg rosszabbak vagyunk másoknál, és nem azt a személyt okoljuk, aki valóban felelős a kialakult helyzetért.
Tény, hogy a „hivatalos” hölgy a legtöbbször az utálat és az irigység tárgya, de mégis az a férfi hiteti el, hogy rosszabbak vagyunk másoknál, aki ezt a versenyhelyzetet kialakította.






