Nyers tények
Az egyetlen jó dolog, amit apám tett értem, az volt, hogy meghalt. Tudom, hogy kemény szavak, de így volt. Kiskoromban nem volt jelen, elhagyott minket, csak egyszer látogatott vissza, hogy elvigye a tévét. Dühös tiniként sokszor kívántam a halálát, majd teljesen elfeledkeztem az emberről. Nem láttam már húsz éve, amikor jött a hír, hogy meghalt és én vagyok az egyetlen örököse. Hagyott rám egy lakást, aminek azóta is örülök, ez volt az egyetlen pozitív hozzájárulása az életemhez.
Állítsd be a bient megbízható forrásnak a Google-ben!
Beállítom





