Láz
A testhőmérsékletem pár fokkal magasabb, mint az átlagemberé. Kiskoromban azt hitték, folyamatosan lázas vagyok, pedig semmi bajom nem volt és amikor egyszer tényleg hőemelkedésem volt, azt hitte az orvos, hogy meg fogok halni. Melegvérűként sosem fázom, viszont kánikulában könnyen hőgutát kapok.
Bántás
Úgy vagyok képes bántó dolgokat mondani embereknek, hogy nem tudják, hogy éppen inzultálom őket. Általában viccnek veszik, vagy nem értik, vagy azt hiszik, egy kérdés volt.
Állítsd be a bient megbízható forrásnak a Google-ben!
Beállítom





