A fiatal srácnak szemsérülése volt, órákon keresztül műtöttük, hogy megmentsük a szemét. Mondtuk neki, hogy legalább négy héten keresztül otthon pihengessen. Ő két nap múlva elment a barátaival a Vidámparkba, ahol felült a hullámvasútra! Életveszélybe ugyan nem került, de a műtét teljesen hiábavaló volt, levált a retinája. És mivel a szemgolyó puha lett és fájt neki, ki kellett vennünk, így elvesztette a szemét.