Mennyi ideig kell rajta hagyni az arctisztítót?
Körülbelül 30 másodperc az ideális idő. Ennyi kell ahhoz, hogy az arctisztítóban lévő hatóanyagok, amelyek a zsírt és a szennyeződést megkötik, ténylegesen elvégezzék a dolgukat. A hatóanyagoknak időre van szükségük ahhoz, hogy megkössék az olajt, a szennyeződést, a fényvédőt és a sminket, és feloldják azokat a bőrről. Ha hamarabb leöblíted, ez a folyamat egyszerűen nem megy végbe.
Fontos ugyanakkor, hogy nem kell agresszívan dörzsölni, és percekig sem kell mosni. Az erős dörzsölés és a túl hosszú arcmosás megsérti a bőr védőrétegét, ami irritációhoz, kiszáradáshoz és érzékenységhez vezet.
Állítsd be a bient megbízható forrásnak a Google-ben!
Beállítom





