Niacinamid
A niacinamidot a bőrgyógyászok valójában szeretik, a gond az, hogy annyira mindenütt jelen van, és annyira túlhasználják, hogy kontraproduktív lesz. A „több a jobb” elv itt egyáltalán nem igaz. Körülbelül 4 százalékos koncentráció az, ami valóban szükséges. Ha valaki több niacinamidos terméket rétegez egymásra, vagy nagyon magas koncentrációt használ, az összetevő instabillá válhat, és pattanásokat, bőrpírt okozhat, pontosan az ellenkezőjét annak, amit el akartál érni. A niacinamid valóban hasznos, nyugtatja, védi, hidratálja, fényesíti a bőrt és támogatja a kollagéntermelést, de inkább mellékszereplő, mint főszereplő. Nem rossz, csak nem csodaszert keress benne.

Állítsd be a bient megbízható forrásnak a Google-ben!
Beállítom





