A barátok fontosak, de…
Korántsem annyira, mint te magad! Természetes, hogy szeretsz a barátaiddal lenni, kimozdulni, szórakozni, de ne feledd, hogy ők csak az életed részei, nem az egészet képzik.
Legalább ennyire igaz ez a párkapcsolatra, szóval soha ne másoktól tedd függővé saját magad boldogságát.
Az ember úgy lett „kitalálva”, hogy akár egyedül is képes legyen helytállni az életben. Nem, egyáltalán nem kell remeteként élned ezentúl, de figyelj arra, hogy önmagaddal is tölts elegendő időt. Olvass még a témában
„Elmondtam mi a bajom és ő sírva elment a babával két napra az anyjához.” – A férfiak őszintesége: konfliktus vagy megoldás?
„Inkább legyen kicsi, de ne legyen mű” – Mi az, amit az emberek vonzónak találnak, de te nem?
„Túl sok üzenetet küldött” Mi volt az első finom jele annak, hogy megcsal?
Az érzelmi félrelépésnek egészen más okai vannak, mint a fizikálisnak
Érezni fogod, hogy mennyi ez az időtartam és ennek függvényében alakítsd ki a társasági életedet.






