Mondj nemet, amikor csak jólesik
Warren Buffett nemcsak a világ egyik leggazdagabb embere, hanem az egyik legnagyobb jótékonysági adományozója is, ezért olyan ember, akinek érdemes odafigyelni a tanácsaira.
Edd, ami jólesik
40 felett ne moralizáljunk minden falaton. Buffett cherry coke-ot iszik, McDonald’s reggelit fogyaszt és azt mondja: „Megnéztem a statisztikákat és láttam, hogy a legkevesebb elhalálozás a hatévesek között van, ezért úgy étkezem, mint egy hatéves.”
A jövődnek fogadj örök hűséget
Életünk párja nemcsak partnerünk, hanem a formálónk is. Elmondása szerint élete két fő pillanata a születése volt, illetve amikor megismerkedett feleségével, Susieval. „Nagyon fontos, hogy a megfelelő emberrel kössük össze az életünket, ezt a legnagyobb komolysággal mondom, mert a párunk kihat az életünkre: a vágyainkra, a céljainkra, mindenre. Ami velem történt, a feleségem nélkül nem sikerült volna.” Olvass még a témában
5 rituálé a Vízöntők időszakára, amit neked is érdemes kipróbálnod februárban
Az elvárások egy ponton túl az egészségünket is veszélyeztethetik – innen tudhatod a pszichológus szerint, ha megfelelési kényszerrel küzdesz
4 csillagjegy, akinek idős a lelke: sokkal bölcsebb, mint a korosztálya
Ezért nem mondom a lányomnak, hogy bármi lehet, ha felnő
A cikk folytatódik, lapozz!
A legjobb cikkek, horoszkópok és tesztek – egyenesen a postaládádba, ingyen.





