Kellene egy kutya?
Hiszen most úgyis itthon vagyok, és olyan régóta gondolkodom rajta, hogy kellene nekem egy állat. Lenne rá okom, hogy minden nap kimozduljak és sétálni induljak vele, lenne kihez szólnom a haldokló szobanövényeimen kívül és egyszerűen csak lenne kinek átadnom a bennem felgyülemlett érzelmeket.
Jó, de nem lenne ez most hirtelen és meggondolatlan döntés?
Hiszen egyszer vége lesz a karanténnak és lehet, hogy azt mind a ketten megszenvedjük majd, ha újra be kell járnom dolgozni, ő pedig egyedül marad itthon. Mégis, annyira vágyakozom utána, hogy ki sem megy a fejemből.
Állítsd be a bient megbízható forrásnak a Google-ben!
Beállítom





