Mozogjak vagy lustálkodjak?
Minden reggel azzal az elszántsággal ébredek, hogy ma mozgok. Itthon, a négy fal között. Vagy lemegyek futni. De a két hónap alatt sajnos két kezemen meg tudom számolni, hogy ez hányszor fordult elő. Tulajdonképpen elvárhatom magamtól, hogy most legyek szupersportos ebben az időszakban, vagy most ér egy kicsit elengedni magam és lustának lenni? Nos, az előző, evéssel kapcsolatos dilemmával párosítva egyértelmű, hogy mozognom kellene. Mégis: nem lehetne, hogy most megbocsássam magamnak a lustálkodást?
Daria Shevstova/pexels.com
Állítsd be a bient megbízható forrásnak a Google-ben!
Beállítom





