🎥 Jobb ember vagy, mint hinnéd, ha ez az 5 dolog jellemző rád
7/10 Mindenre jó
Egy idős hölgy súlyos kötőhártya-gyulladással került hozzám és elmondta, hogy szürkehályogja van, amit mézzel kezel. Mézet cseppentett a szemébe. Mikor mondtam neki, hogy a szaruhártyája tele van baktériummal és szerencséje van, hogy nem vakult meg, csodálkozott, mert valahol azt olvasta, hogy a méz mindenre jó.
8/10 Katonadolog
Egy katona arra panaszkodott, hogy fáj a pénisze. Láttam rajta, hogy ideges, ezért elküldtem a nővérkét és mondtam neki, hogy beszéljük meg a panaszát, férfi a férfival. Egy fülpiszkálót dugott fel a péniszébe és nem tudta kivenni. Amikor megkérdeztem, mégis miért tette ezt, azt mondta, hogy nemrég jött haza külföldről, ahogy elkapott valamit egy örömlánytól és az alkoholba mártott fülpiszkálóval akarta fertőtleníteni magát.
Egy úr fájlalta az egyik fülét, ezért elkérte a lánya egyik hullámcsatját, felmelegítette egy gyertya lángjával, majd belenyomta a fülébe. Nemcsak félig megsüketült, de még egyensúlyzavarai is lettek.