Címlap / Életmód / Táplálkozás / Művelt streetfooder, avagy így lettünk...

Művelt streetfooder, avagy így lettünk utcán evők

🎥 A legerősebb csillagjegy párosok, akik tökéletes házastársak lesznek

Mindenkinek ismerős a napi rutin idegtépő fogaskereke, nem? 

Nem volt ez másként régebben sem, ha csak az elmúlt 10-15 évet nézzük. Persze tőlünk nyugatabbra, főleg az óceánon túl ez sokkal hamarabb kezdődött, de már nálunk is régóta jellemző.

A jelenség már a 60-as, 70-es években felütötte a fejét Amerikában, mint minden, ami annyira jellemző mindennapjainkra, ekkor kezdte virágkorát élni a gyors étkezés. Persze a hamburgerek és az utcai hot-dogok széles spektrumát még nem neveznénk forradalomnak, pusztán a felmerülő piaci igényekre való gyors reakciónak és a szokás térhódításának.

Olvass még a témában

www.richardmccomb.com

Az igazi áttörés a gasztro kultúra divatossá válása pillanatában született, mikor igényesek lettünk arra, mit is eszünk. Számít a frissesség, az alapanyag, az elkészítés módja és persze a trendek is.

Oldalak: 1 2 3 4

A cikk folytatódik, lapozz!

«Előző
1/4
Következő»
🎥 Jobb ember vagy, mint hinnéd, ha ez az 5 dolog jellemző rád
Kövesd a Bien.hu cikkeit a Google Hírek-ben is!