2. „Sosem kérdezi, hogy vagyok”
Egy egészséges kapcsolat egyik alapja az érdeklődés a másik iránt. Ha sosem kérdezi meg, hogy érzed magad, vagy mi újság veled, az azt jelenti, hogy kevésbé fontos számára a te boldogságod vagy éppen a mindennapjaid. Fontos, hogy kölcsönösen figyeljetek egymásra, hiszen csak így épülhet stabil alapokra a kapcsolatotok.
3. „Mindig neki kell igazolnom magam”
Ha úgy érzed, hogy állandóan meg kell magyaráznod a tetteidet vagy a döntéseidet, akkor valószínűleg toxikus kapcsolatban élsz. Az ilyen helyzetek gyakran a bizalom hiányára utalnak, amely komoly problémákat okozhat. Az egészséges kapcsolatokban a felek kölcsönösen elfogadják egymást, és nem méricskélik a másik minden lépését.

Állítsd be a bient megbízható forrásnak a Google-ben!
Beállítom





