Egy bárban dolgoztam, ahol a pultnál kellett rendelni, de miután „leintett” az egyik asztaltársaság a raktárból jövet, jófejségből megcsináltam és asztalhoz vittem nekik a koktélokat. Az egyik srác felháborodva közölte, hogy ugye nem gondolom, hogy ő ezt így meg fogja inni, hát a koktél lényege az, hogy az ember orra előtt csinálják! Mondtam neki, hogy amennyiben a pultnál rendelte volna, akkor végig is nézhette volna, de nem gondolja, hogy a fél italpultot az asztalához viszem, hogy az orra előtt keverjem. Rá akarta venni a többieket, hogy ne igyák meg a koktélokat és ne is fizessenek, de a barátai szerencsére meggyőzték, hogy biztosan nem tettem semmi olyan az italaikba, amit nem lett volna szabad. Így legyen jófej az ember…