Címlap / Kikapcsolódás / Szórakozás / Január 2. – 8.: Kezdd az évet szuper...

Január 2. – 8.: Kezdd az évet szuper programokkal!

🎥 Jobb ember vagy, mint hinnéd, ha ez az 5 dolog jellemző rád

Hétfő – január 2.

Kezd a januárt valami különlegessel!

A klasszikus indiai zenét játszó, 25 éves Calcutta Trió bejárta a világot, és még zenéjük szülőhazájában, Indiában is elismerik őket!

A Marczibányi Téri Művelődési Központban minden hónap első hétfőjén indiai zeneklubot tartanak, így ha megtetszenek, havonta visszatérhetsz hozzájuk!

Olvass még a témában

Kedd – január 3.

Igen, az esemény szervezője szerint ez teljesen komoly! A Facebook-on már több ezren jelezték, hogy benne lennének január elején egy nagy, közös üvöltésben, hogy kiadják magukból a 2016-ban felgyülemlett stresszt. A tavalyi év az emberek többsége szerint borzalmas volt – felejtsd el egy hatalmas üvöltéssel, és lépj tovább!

A balkáni zene királya, Boban Markovic és zenekara évek óta a Müpában kezdi magyarországi koncertévadját – idén sincs ez másként! A szokatlan helyszín miatt az általános tombolás helyett visszafogottabb koncertre számíthatsz – bár így is nehéz lesz megállnod, hogy ne perdülj táncra!

Oldalak: 1 2 3 4 5

A cikk folytatódik, lapozz!

«Előző
1/5
Következő»
🎥 Jobb ember vagy, mint hinnéd, ha ez az 5 dolog jellemző rád
Kövesd a Bien.hu cikkeit a Google Hírek-ben is!