Rögtön bemutat a barátainak
Majdnem biztos, hogy ezt te is pozitív jelnek tartod, hiszen ha egy pasi bemutat a barátainak, az azt jelenti, hogy fel akar vállalni, nem? De, így van; abban az esetben, ha csak néhány héttel a megismerkedésetek után teszi ezt.
Ha ugyanis rögtön bevisz téged a társaságba, az inkább arra utal, hogy nem tervez veled hosszútávon.
Hiszen a srácoknak nagyon fontos az, mit gondolnak a haverjai, és ha valakiért oda vannak, csak alapos ismeretség után mutatják be. Olvass még a témában
„Ő szigorú, én engedékeny” – Férfiakat kérdeztünk, mi a legnehezebb dolog még a jó házasságokban is
Akinek ez a szakmája, nagyobb valószínűséggel válik el
Megszegtem egy szabályt és csókolóztam: 10 dolog, ami a legutóbbi swinger-bulinkon történt
A férfiak tényleg azt a nőt veszik el, aki az orruk előtt van, amikor készen állnak?
Ha viszont csak szórakozni szeretne, simán bemutat akár rögtön, hiszen tök mindegy, mit mondanak a fiúk, ő úgysem tervez komolyat.






