Állandóan magáról beszél
A párkapcsolatok lényege épp az, hogy a felek érdeklődnek egymás iránt, és meg is osztják a gondolataikat.
Sőt, szimplán még olyan apróságokat is megbeszélnek, mint hogy ki mit evett ebédre.
Ha viszont a pasi folyton csak magáról beszél, és tőled alig kérdez valamit, az arra utal, hogy nem különösebben érdekled őt. Persze jól esik neki a társaságod, ez nem is kérdés, de leginkább csak azért, mert őszintén odafigyelsz arra, amit mond, és jó beszélgetőpartner vagy. Olvass még a témában
„Agyrázkódásom lett szex közben” – 10 röhejes történet, amikor abba kellett hagyni
Mennyire vagy érzelmileg elérhető? Töltsd ki ezt a tesztet és kiderül!
Teszteld: Ilyen férfi illik hozzád – Eddig rossz irányban keresgéltél?
Miért gondolunk olyan gyakran a „Hufnágel Pistinkre”? Avagy nosztalgia az exről
Ne hagyd, hogy kihasználjon téged lelkitámaszként!






