Mindig te dobod fel a randi ötletét
Néha eltelik úgy egy hét, hogy nem is találkoztok, máskor meg napokig együtt le sem szálltok egymásról? Sőt, tovább megyünk; általában te vagy az, aki feldobja a találkozás ötletét?
Igen, az is ebbe a kategóriába tartozik, ha csak rejtett utalást teszel arra, hogy érdekelne egy film a moziban, de nincs kivel elmenned… Ha a pasi simán kibírja napokig, hogy ne találkozzatok, csak mert más programja van, és ilyenkor alig keres téged, az már önmagában nagyon rossz jel.
De ha ehhez hozzátársul, hogy többnyire csak olyan találkozókat kezdeményez, amihez a lakására kell menned, sajnos nem vagy olyan fontos része az életének, mint szeretnéd. Olvass még a témában
Igaz történetek. Amikor a barátaid szakítása a te kapcsolatodat is kikezdi
„A második randin adott nekem egy kis játékautót.” – Férfiak, mi volt a legcukibb dolog, amit egy nő tett értetek?
„A férjemnek 50 évesen is a húszéves lányok tetszenek” Mi ez a különbség a nemek között?
Ez vár rád a szerelemben idén februárban – zodiákusod szerint






