Elrejted az üzeneteidet a férjed elől
Nem gondolom, hogy mindig mindent meg kell osztani a társunkkal és ugyanezt nem is várhatjuk el, elvégre felnőtt emberek vagyunk, akik tartják magukat azokhoz a keretekhez, amiket a párkapcsolatuk számára kijelöltek.
Nem sok jóra utal, ha mindennapos rutinnak számít, hogy ellenőrzöd a szerelmed üzeneteit, telefonhívásait.
Ugyanígy aggodalomra adhat okot, ha úgy gondolod, el kell rejtened a saját üzeneteidet a férjed elől. Mitől félsz? Hogy félreérti? Hogy rosszul esik neki? Hogy jelenetet rendezne? Ezek egytől egyig arra utalnak, amit belül te is tudsz: olyan utcában jársz, ahol semmi keresnivalód nem lenne.

Állítsd be a bient megbízható forrásnak a Google-ben!
Beállítom





