Apám és nagyapám egész életükben ki nem állhatták egymást. Nagyapámnak még fiatalkorában azt mondták, nem lehet gyereke, majd megszületett apám, ezért haragudott nagymamámra és apámmal is szörnyen bánt. Mikor a nagyi meghalt, újra is házasodott és az új feleségnek nem is említette, hogy van egy fia és egy unokája (én). A halála után apám csinált egy DNS családfa kutatást, hogy megkeresse az igazi apját és kiderült, hogy nagyapám volt a biológiai apja. Apa borzasztó csalódott volt emiatt.