Lerombolja az önbizalmadat
Egy párkapcsolatnak épp az a lényege, hogy a pasid mellett szépnek és kiegyensúlyozottnak érezd magad.
Ha viszont a párod folyamatosan azt érezteti veled, hogy nem vagy elég jó, sőt, a céljaidnak sincs értelme, az a bántalmazó kapcsolatok elsőszámú jele.
Ilyenkor ugyanis manipulál téged, és azt akarja elérni, hogy értéktelennek tartsd magad. Olvass még a témában
Elvált személlyel házasodók: Mikor kezdtétek kapizsgálni, hogy a volt házastársnak igaza volt?
Inkább a nők szoktak mosolyogni. Az igazi különbségek férfi és nő között
Felejtsd el az „Igazit”: a szenvedélyes szerelmet nemcsak egyszer találjuk meg életünk során.
Barátkeresés felnőttként – miért ilyen nehéz, és hol indulj el?
Ez afféle védelmi mechanizmus nála, hiszen úgy van vele, hogy ha azt gondolod, te nem vagy elég jó másoknak, biztosan nem próbálsz meg új kapcsolatot keresni.






