Tévedés
Sosem találtam meg, amit kerestem egy partnerben, ezért úgy gondoltam, a több partner lesz a kulcsa, hogy minden szükségletem kielégüljön és megtaláljam a boldogságot. Valakivel jó lesz a szex, míg mással jobban tudok majd kötődni érzelmileg, megint mással közös hobbink lesz és együtt töltjük a szabadidőnket stb. De ez sajnos sajnos nem így működik. A fejemben állandó hierarchiát teremtettem a pasik között és ez toxikus volt, illetve összezavartam saját magam.
A szexpasim megdicsérte, hogy jól főzök, pedig ezt a bókot az állandó-pasimtól vártam. A hobbi-pasim ki akart próbálni valami vad dolgot az ágyban, de erre a szexpasimat „tartottam.” Az állandó-pasim el akart kísérni falat mászni, de én oda a hobbi-pasimmal jártam. Egy kapcsolat két ember között is lehet bonyolult, de ha több résztvevőt pakolunk bele, akkor az egész könnyen egy fenntarthatatlan, nagy katyvasszá válhat.







