Ne utáld meg azt, aki külön chaten beszélget néhányatokkal
Az oldal-chatetek természetes jelenségek. Nem mindenki mondd el mindenkinek mindent, és ez teljesen rendben van. Ha megtudod, hogy a csoport néhány tagja külön is chatel, ne vedd magadra és ne tedd szóvá. Mindenki szokott kisebb körökben is kommunikálni, ez nem ellened szól.

A hangüzenet nem podcast
A hangüzenet praktikus eszköz, de csak mértékkel. Ha bemész a munkahelyedre és tíz perces hangüzenetet kapsz arról, hogy ki kivel volt a hétvégén, az frusztráló. Ha valamit le tudsz írni, írd le. Ha mégis hangüzenetet küldesz, legyen rövid és legyen indoka. A csoportos chat nem a személyes podcastod.

Állítsd be a bient megbízható forrásnak a Google-ben!
Beállítom





