Ne csak olvasgass, szólalj meg, vagy lépj ki
A néma megfigyelő szerepe a csoportos chatben kellemetlen mindenki számára. Ha ott vagy, vegyél részt, legalább egy reakcióval, egy lájkkal, valamivel. Ha nem szeretnél aktívan részt venni, lépj ki és értesítsd a csoportot, hogy miért. Az, hogy valaki csendben olvasgatja az üzeneteket anélkül, hogy valaha megszólalna, a legtöbb ember számára kellemetlen érzést kelt.

Állítsd be a bient megbízható forrásnak a Google-ben!
Beállítom





