„Többet járok szórakozni, mint huszonévesen” – 65 év felettieket kérdeztünk az öregedésről

Címlap / Életmód / Lélek / „Többet járok szórakozni, mint...

„Többet járok szórakozni, mint huszonévesen” – 65 év felettieket kérdeztünk az öregedésről

🎥 Jobb ember vagy, mint hinnéd, ha ez az 5 dolog jellemző rád

Respekt

Azt hittem, ha megöregszem, tisztelni fognak a fiatalok, de nagyot tévedtem.

Unalom? Nem!

photo-1575267685970-7fbabf6ed7b0.jpg
photo-1575267685970-7fbabf6ed7b0.jpg

Azt mondják, az öregek unalmasak, pedig ennél messzebb semmi nem állhatna a valóságtól. Hogy lehetne unalmas bárki is, aki leélt ennyi évet? Rengeteg dolog történt vele, egy olyan korban, amire már csak kevesen emlékeznek, ez pedig érdekes és izgalmas. Az emberek tévedésben élnek, az öregek ugyanis nem unalmasak, hanem elégedettek. Már nem izgatják magukat apróságokon és a saját maguk kis varázsvilágában élnek, ez a nyugalom sugárzik róluk.

Állítsd be a bient megbízható forrásnak a Google-ben!
Beállítom

Oldalak: 1 2 3 4 5 6

A cikk folytatódik, lapozz!

🎥 A legerősebb csillagjegy párosok, akik tökéletes házastársak lesznek
Kövesd a Bien.hu cikkeit a Google Hírek-ben is!