„Többet járok szórakozni, mint huszonévesen” – 65 év felettieket kérdeztünk az öregedésről

Címlap / Életmód / Lélek / „Többet járok szórakozni, mint...

„Többet járok szórakozni, mint huszonévesen” – 65 év felettieket kérdeztünk az öregedésről

🎥 A legerősebb csillagjegy párosok, akik tökéletes házastársak lesznek

Zsörtölődve

76 éves vagyok és meglátásom szerint aki „zsémbes öregember”, az már huszonévesen is állandóan nyavalygott, aki meg derűs személyiség, az idősen is jófej marad.

A kor tényleg csak egy szám

Voltak olyan helyzetek az életemben, amikor még ötven évesen is azt vártam, hogy jön egy „felnőtt” és segít nekem elnavigálni. (Például akkoriban örömmel fogadtam a 72 éves apósom befektetési tanácsait.) Hatvan felett is „fiatalnak” éreztem magam, amikor a barátnőim nevetve mondták, hogy be kell látnom, hogy már öreglány vagyok. Én továbbra is éltem az életem, ahogy akartam: kirándultam, utaztam, pasiztam és nem fogadtam el, hogy idős vagyok, amíg be nem töltöttem a 68-at. Csak most 73 évesen érzem, hogy kezdek lenyugodni és visszatekintve, semmit nem csinálnék másképp. Ne engedd, hogy a társadalom mondja meg, mennyire vagy öreg.

Állítsd be a bient megbízható forrásnak a Google-ben!
Beállítom

Oldalak: 1 2 3 4 5 6

A cikk folytatódik, lapozz!

🎥 Jobb ember vagy, mint hinnéd, ha ez az 5 dolog jellemző rád
Kövesd a Bien.hu cikkeit a Google Hírek-ben is!