Egyél sok idényzöldséget!
Ezek általában olcsóbbak, frissebbek, ráadásul nagyon egészségesek is. Ha megtömöd velük a tányérodat, úgy érezheted, hogy rengeteget eszel, közben mégsem akad ki a kalóriaszámláló, és a pénztárcád is boldog marad.
Nem kell mindig húst enni!
Szintén magyar szokás, hogy a húst is hússal ennénk, pedig ez a szervezetnek, és a Földnek sem tesz túl jót. Persze nem kell, hogy mindenki vegetáriánus legyen, de egész nyugodtan el lehet hagyni a húsevést néhány napon, még a pénztárcánk is megköszöni. Nagyon finom ételeket lehet csinálni csakis növényi alapanyagokból is.
Állítsd be a bient megbízható forrásnak a Google-ben!
Beállítom





