2. Érzelmi feldolgozás: Amit tagadsz, az irányít
A következő lépés az érzelmi feldolgozás. Számos pszichológus és szakértő hangsúlyozza annak fontosságát, hogy megengedjük magunknak az érzéseink megélését. Az elfojtott érzelmek, fájdalmak hosszú távon csak növelik az érzelmi terhet és meghosszabbítják a szenvedést. Írj naplót, beszélgess egy megbízható baráttal vagy keress fel egy szakembert, aki segíthet az érzelmeid irányításában és megértésében.

Állítsd be a bient megbízható forrásnak a Google-ben!
Beállítom





