Egyre több időt akar nélküled tölteni a párod
Talán az előzőeknél kevésbé markáns, ugyanakkor sokszor mégis a kapcsolatra nézve mérgezőbb folyamat, ha arra eszmélsz, hogy a párod egyre inkább mellőzi a közös programokat, és inkább egyedül vagy másokkal tölti a szabadidejét. Intő jel lehet, hogy valami nem működik, ugyanakkor nem feltétlen jelenti azt, hogy minden veszve van: megértéssel, türelemmel és odafigyeléssel visszafordítható a dolog.
Az őszinteség ebben a krízishelyzetben is elengedhetetlen, de nagyon figyelni kell rá, hogy ne menjen át vádaskodásba, számonkérésbe, hiszen ezek épp ellenkező hatást váltanak ki, még tovább fokozhatják az elhidegülést. Próbálj meg rájönni a probléma valódi forrására – ha egyedül nem boldogulsz, akár egy külső szemlélő bevonásával.
Amíg nem sikerül újra egymásra hangolódni, töltsd hasznosan a szabadidődet: találj új hobbit, próbálj ki egy új mozgásformát, kapcsolódj ki a barátaiddal. Az új élményekkel feltöltődve jó eséllyel nyerheted el ismét a pasid érdeklődését, aki jó eséllyel lesz nyitottabb a közös programok felé is, és remélhetőleg visszataláltok egymáshoz. Olvass még a témában






