Barátként nem jössz be neki
A férfi-női barátság veszélyes játszma. Egyrészt hatalmas előnye, hogy közelről és jól megismerjük a másikat, és lehet, hogy azon kapjuk magunkat: minden vágyunk egy ilyen partner. Ez benne van a pakliban. Azonban megismerjük a másik negatív oldalát is – barátként – és nem biztos, hogy ez is szimpatikus lesz.
Ha a barátzónában neked rengeteg problémás kapcsolatod volt, vagy jól látszik rajtad, hogy nem vagy egyszerű eset, akkor a barátodnak nem biztos, hogy kedve lesz ebben főszereplőként részt venni. Sajnos, amiért jól működhet a barátságból szerelem, azért rosszul is, de nem lenne szabad senkinek sem figyelmen kívül hagynia, hogy kapcsolatban mindenki másként viselkedik, egy jó kapcsolatban pedig főleg.
Mindenesetre arra érdemes figyelned, hogy ha nem szeretnél a barátja lenni, legalábbis nem hosszútávon, akkor ne is legyél feltétel nélkül őszinte vele. Ez nem azt jelenti, hogy hazudj neki, de talán nem jó ötlet, ha elárulod, hogy már megint volt egy kis kalandod főleg, ha az tényleg nem jelentett semmit. Ez a későbbiek során is összekavarja majd, mikor rádöbben, hogy már „úgy” tekintesz rá. Fel fogja tenni magának a kérdést: ha belé voltál szerelmes, miért feküdtél le mással? Olvass még a témában
Miért nem ciki 35 fölött is egyedül élni – és élvezni?
Így kezelhetitek az eltérő libidót a szakértő szerint
„Hetente csak pár órára volt az enyém, de nem bántam meg.” – Nők, akik pozitívan élték meg a szeretőstátuszt
Szeret vagy sem? Erről a 7 jelről felismerheted, ha valaki már komoly érzéseket táplál irántad
Kép forrása: depositedhar/Depositphotos






