Kimondani fáj, de az elnyomás felőröl
Az élethez bátorság kell, ahogy az érzések felvállalásához is. Mikor megismerünk és megszeretünk valakit, nem azon gondolkozunk, hogy ez meddig fog tartani és ki fog előbb búcsút inteni a másiknak. Máskülönben mindenki rettegne bármit is elkezdeni a jövőbeli csalódások elkerülése érdekében. Azt viszont el kell fogadnunk, hogy ahogy mi magunk is, mások is folyamatos változásban vannak. Soha nem tudhatjuk, ki melyik irányba halad majd tovább.
Egyetlen dolgot tehetünk, mégpedig, hogy mindig hűek leszünk önmagunkhoz és az érzéseinkhez. Biztos te is ismersz olyan embereket, akik hosszú évek óta tartó boldogtalanságban élnek, mert nem akarnak, vagy mernek bizonyos dolgokat kimondani.
Félnek az elmúlástól, a változástól és az ismeretlentől. Ez pedig benne tartja őket egy boldogtalan, ám roppant kiszámítható kapcsolatban.
Olvass még a témában
![]()
Amikor a pasidnak lány barátja van – van értelme féltékenynek lenni?
![]()
„Általánosban bókolt, de csak 20 év múlva értettem meg” – 10 flörtölős sztori, ami csak később esett le
![]()
Elvált személlyel házasodók: Mikor kezdtétek kapizsgálni, hogy a volt házastársnak igaza volt?
![]()
5 legendás szerelmi történet, amitől megdobban a szíved
