Tekintettel a könnyű elkészíthetőségre a friss zöldségekből mártogatóst is készíthetünk, a vitamin háztartásunknak a friss zöldséglevek is nagyon jót tesznek. De ha a színkavalkádot más formában szeretnénk tányérunkon viszontlátni, akár pürésítve vagy párolva, de hamarosan grillezve is élvezhetjük ízüket.
A gyümölcsökből finom, hideg gyümölcslevest lehet készíteni, vagy éppen könnyű lepényeket, piskótákat, de reggelire turmixként is tökéletes kezdése lehet a napnak.
Ha mindezeket teszteljük, mondhatjuk, hogy mi is biók lettünk? Kicsit nézzünk a ma közkedvelt kifejezések mögé. Mit is jelent a bio, öko, reform és élő-étel? Olvass még a témában
A bio mára már nagyon kedvelt fogalom és a háztartások is egyre inkább tudatosan vásárolnak alapanyagokat.
A cikk folytatódik, lapozz!
A legjobb cikkek, horoszkópok és tesztek – egyenesen a postaládádba, ingyen.





