Beteggé tesz a közösségi média
A Pittsburgh-i Orvosi Egyetem kutatói 1700 fiatal felnőttet (18-32) vizsgáltak aszerint, hogy mennyi időt töltenek a közösségi oldalakon böngészve, és mit gondolnak a saját testükről.
Az eredmény szerint azok, akik a legtöbbet frissítgették a Facebookot, dupla eséllyel voltak testképzavarosak, mint azok, akik kevesebb időt töltöttek a közösségi médiát használva.
Ez sokszor evési rendellenességet és komolyabb betegségeket is jelent, nem egyszerűen önbizalomhiányt – akár az Instagram is beteggé tehet, ha nem figyelsz! Olvass még a témában
Így tartsd az ujjad, hogy megnyugodj. Az ujjak jógája
Teszt: Konditerem vagy csoportos edzés? Derítsd ki, melyik passzol hozzád igazán!
„Ha sokáig alszol hétfőn, felborul a heted.” 4 hétfői szokás, amitől jobb lesz az egész heted
„A férjemnek szerelmes leveleket írtak” – 10 sokkoló sztori, ami a személy halála után derült ki






