Otthon
Amikor húszéves vadóc srácként valamiért annyira nem volt kedvem aznap este piálni meg bulizni, hogy inkább otthon maradtam a húgommal, öcsémmel és szüleimmel. Ettünk, társasoztunk, filmeztünk és szakadtunk a nevetéstől, amikor anya és apa aranyosan becsiccsentve táncoltak.
A megbeszélés
A szórakozóhelyen belebotlottam az egykori legjobb barátnőmbe, Ritába, akivel akkor éppen nyolc éve nem beszéltünk, mert anno összevesztünk egy pasin. Pár másodpercig szótlanul bámultunk, majd visítva megöleltük egymást. Éjfélkor is arról beszélgettünk még, hogy a srác mekkora béna jampec volt, szakadtunk egymás sztorijain. Ennek hat éve és azóta is Rita a legjobb barátnőm.

Állítsd be a bient megbízható forrásnak a Google-ben!
Beállítom





