A folyamatos, sorozatos, állandósult és soha el nem múló, de mindig gyűlő problémák a testemmel: ha teleeszem magam ebédre, lemondok minden esti programot, mert csak fekszem és nézek ki a fejemből. Sajtot, tejet már nem fogyaszthatok, ha néha elfelejtem ezt, a szervezetem egyből emlékeztet és rohanok a vécére. A nyakam beáll, mert elcsúszott alvás közben a párnám. A derekam reccsen, amikor bekötöm a cipőmet. A jobb térdem már évek óta kuka, a bal csuklóm sosem heveri ki, hogy tavaly ráestem, amikor a fiammal fociztam. Itt fáj - ott fáj, valami mindig van. És a barátainkkal egymást licitáljuk túl, hogy kinek mije fáj jobban.