Hogyan bántalmaznak a nők?
Első sorban verbálisan. A nők sokkal jobban forgatják a szavakat, hiszen több társas kapcsolatot ápolnak. Jobb és több szavuk van az érzelmek kifejezésére, mint a férfinak, így egy elvadult szócsatában szinte biztos nyertesek.
Másodsorban a teljes ellenőrzés, beszabályozás módszerével. Megszabják azt, hogy kivel barátkozhat a férfi, hová járhat, az interneten milyen oldalakat látogathat.
Az érzelmi zsarolásban a nők „zseniálisak”, ha lehet ilyet mondani. Kis dolgokban ez még elmegy, talán még jól is áll egy nőnek, de a nők egy része nem áll meg ezen a ponton.
Kampányolnak. Mondhatnám azt is, hogy falkába verődve szapulják a férfit, a nyilvánosság bevonásával. Mivel a nők több társas kapcsolattal rendelkeznek, több támogatót tudnak maguk mellé állítani.






