Erőfeszítés kontra eredmény
A félgőzzel végzett erőfeszítést ne méltassuk, csak azt, ha valamiért valóban keményen küzdött a gyerkőc. És ez esetben nem is az eredmény a lényeg. Ha keményen készült egy versenyre, de utolsó lett, akkor is értékeld a munkáját. Ha első lett valamiben, amiért nem dolgozott meg („csak” tehetséges) akkor nem kell konfettizáporos ünnepléssel jutalmazni. Ne az eredményt méltasd, hanem a befektetett munkát.
Állítsd be a bient megbízható forrásnak a Google-ben!
Beállítom





