Nárciszok a réten
A poliamor közösség vonzza a nárcisztikusokat. És nem azokról a simán egoista, öntelt majmokról beszélek, akikre mostanában könnyelműen rásütjük a nárcisztikus jelzőt. Ilyenek is vannak a polik között, de én most a valódi patológiás esetekről beszélek. Az empátia nélküli, kihasználó, manipulatív, totálisan önközpontú emberekről. Ők azok a ragadozók, akiknek sok – főleg lelkileg kiegyensúlyozatlan – poli ember áldozatául esik. Onnan lehet felismerni őket, hogy el akarnak szigetelni és arra utalgatnak, hogy te már nem tartozol a többszerelmű közösséghez – vagy nyitott házasság esetén a párodhoz – csak hozzájuk.
Állítsd be a bient megbízható forrásnak a Google-ben!
Beállítom





