Ne hibáztasd magad!
Szinte minden nő saját magát hibáztatja, amiért elmegy a baba. Hiszen olyan nyilvánvalónak tűnik, hogy ami a testedben zajlik, azért felelős vagy!
A vetéléssel viszont messze nem ez a helyzet: az orvostudomány mai állása szerint a lehetséges okok egy részére még mindig nem derült fény.
A szakértők gyanítják, hogy sokszor a kicsi kromoszómáinak rendellenessége gátolja az életben maradását. Olvass még a témában
Ezt hozza 2026. február 19. a numerológia szerint: végére érhetsz az eddig halogatott feladatoknak
Így teszem el évek óta a céklát savanyúságként, és sokkal finomabb, mint a bolti
Mit árul el rólad a reggeli rutinod? 5 meglepő pszichológiai összefüggés
Ilyen influencer/vlogger lennél a csillagjegyed alapján






