„Nem lenne háború, ha csak nők lennének” – Lányok, mit csinálnátok, ha eltűnnének a férfiak?

„Nem lenne háború, ha csak nők lennének” – Lányok, mit csinálnátok, ha eltűnnének a férfiak?

Címlap / Kikapcsolódás / Szórakozás / „Nem lenne háború, ha csak nők lennének” – Lányok, mit csinálnátok, ha eltűnnének a férfiak?

A teremtés koronái nélkül elképzelhetetlen ugyan az élet, de azért játsszunk el a gondolattal, mi lenne, ha egy teljes napra felszívódnának a Föld felszínéről.

VIDEO Nagy éves horoszkóp 2025: így alakul az éved személyes és munkahelyi fronton

4. Törvények

Minden nőket érintő – és a férfiak által rendszeresen megvétózott – szabályt gyorsan átnyomnék a törvényhozáson. Lenne ingyen tampon és tisztasági betét (automatákkal minden sarkon), könnyen hozzáférhető esemény utáni tabletta és abortusz, a nemi erőszakért és pedofíliáért kasztrálás járna, a nőverésért, házastársi erőszakért – már az első alkalomért – sok-sok év kőfejtő. Vagy sóbánya, nekem mindegy.

5. A természet lágy ölén

Valóra váltanám régóta dédelgetett álmom, tehát elmennék egyedül egy több napos túrára. Meztelenül megfürdenék egy hegyi patakban, kifeküdnék a fűre és azok a testrészeim is lesülnének, amik nem láttak napot, mióta Clinton volt az amerikai elnök.

Este sátrat vernék egy mezőn. Egyedül, félelem nélkül.

Unsplash.com

6. Hanggal

Más nőkkel multiplayereznék online a kedvenc videójátékommal. A saját nevemen, nem férfi álnéven, ahogy szoktam. És végre be tudnám kapcsolni a mikrofont és tudnék beszélni is a többiekkel. (Anélkül, hogy a férfi játékosok bepróbálkoznának vagy verbálisan abuzálnának.)

7. Vacsora

Vacsorázni mennék a női családtagjaimmal és végre megtapasztalnám, milyen az, amikor anyám, a nagynénéim és az unokatesóim anélkül tudnak megnyilvánulni, hogy a férjük félbeszakítaná, lehurrogná, leugatná őket amint kinyitják a szájukat.

Szeretném megismerni őket, hogy kik ők, amikor nem akarnak megfelelni az apjuknak, a fivéreiknek vagy partnereiknek.

Oldalak: 1 2 3

A cikk folytatódik, lapozz!

Kövesd a Bien.hu cikkeit a Google Hírek-ben is!