Az idősebb korosztály jóval tudatosabb
A 60 év felettiek körében jóval kisebb a pazarlás mértéke: 76%-uk szerint a kidobott élelmiszereik értéke havonta nem haladja meg a 3000 forintot. Ezzel szemben a fiatalabb korosztályban – különösen a 18–29 éveseknél – ez az arány mindössze 35%.
Valószínűleg több tényező is hozzájárul ahhoz, hogy az idősebbek tudatosabban bánnak az élelmiszerrel – például az évtizedek alatt kialakult rutin és a gazdálkodó szemlélet.
Állítsd be a bient megbízható forrásnak a Google-ben!
Beállítom





