Egy kis irodában dolgoztunk két kolléganőmmel és szerettünk zenét hallgatni, jobb volt tőle a hangulat. Annak ellenére, hogy nem hallatszott ki sehova, betiltották, mert „így nem a munkára koncentrálunk.” Utána sokkal nehezebben ment a munka, mert hiányzott a zene.