🎥 A legerősebb csillagjegy párosok, akik tökéletes házastársak lesznek
7/10 Kínos
Érettségi után egy fesztiválon összefutottam a goa sátorban a középiskolai (35 év körüli) matektanárnőmmel, akit lesmároltam és megmarkoltam a mellét. Nyilván egyikünk sem volt józan. A húszéves érettségi találkozón is összefutottunk, de nem mertem felhozni a dolgot, búcsúzáskor azonban a fülembe súgta, hogy emlékei szerint jól csókolok.
8/10 Biológia óra
Először szabadultam ki szülés után bulizni, hónapok óta nem voltam sehol. Még szoptattam, ezért nem ittam, mégis annyira elkapott a hangulat, hogy fogadásból egy srácnak fejtem a mellemből egy kis tejet az italába. A fogadás tárgya egy üveg vodka volt, amit a barátnőim boldogan megittak, a srác haverjai pedig sorban odajöttek hozzám elismerően gratulálni és kezet fogni. A fiatal srácok akkor látták először élőben, hogy egy nő melléből tej folyik.
Koncerten valaki megrángatta a nadrágom. Egy törpenövésű lány volt, aki megkérdezte, felvenném-e a nyakamba. Mondtam, hogy persze és így tomboltunk végig. A koncert végén kedvesen megköszönte és már ott sem volt, soha többet nem láttam.