4. Ne sértődj meg
A vita is a kommunikáció egyik formája, így semmi okod megsértődni azon, ha eltér a véleményetek.
Egymás iránti tisztelettel is lehet vitatkozni, anélkül, hogy valóban bántanátok a másikat, és biztosan a párodnak sem az a célja, hogy a lelkedbe taposson.
Ha úgy érzed, hogy elakadt a vita, akkor egyszerűen ahelyett, hogy tovább szajkóznád az igazadat, inkább állj elő konstruktív, kompromisszumos megoldással, amely előremozdíthatja a helyzetet.
Állítsd be a bient megbízható forrásnak a Google-ben!
Beállítom





