Maszkulinná vált, túlterhelt nők és az ok, ami emögött áll.
Felvenni a ritmust
Az alaptermészetem csendes, kedves, segítőkész: mondhatni ízig-vérig feminin. A munkahelyemen azonban ezzel nem mentem semmire, sőt: átgázoltak rajtam. Nem léptettek elő, mert nem én voltam a leghangosabb és az is előfordult, hogy segítettem egy kollégának, aki aztán a munkámat sajátjaként prezentálta és aratta le a babért.
Akkor döntöttem úgy, hogy akkor én is felveszem a ritmust ebben a férfiak által dominált miliőben és a felszínre hozom a bennem lakozó tesztoszteront. A kollégák csodálkoztak a változáson, az egyik srác undorral kevert elismeréssel jegyezte meg, hogy „golyókat növesztettem” és ez így is volt. Azóta tisztelnek és szépen haladok a ranglétrán, pedig a lelkem mélyén utálom a maszkulin-énemet és ha tehetném, sosem venném elő. Olvass még a témában
„Túl csinos vagyok ehhez a melóhoz” – 10 igaz történet, amikor valaki kisétált az állásinterjú közepén
A legkülönlegesebb augusztusi névnapok és jelentéseik
Ismered a nők legfontosabb gyógynövényét? Még a tüdőt is erősíti!
„Már az is baj, ha egy nő megoldja a saját gondjait.” Miért kerülik a férfiak a sikeres nőket?






