Sosem vagy egyedül
A legtöbb empata hajlamos azt gondolni, hogy egyedül van, és senkire sem számíthat igazán. Hiszen úgy tűnik, mindenki érzéseivel te foglalkozol, a tiéd pedig folyton a háttérbe szorul.
Azt érezheted, hogy a környezeted nem képes megérteni, mi játszódik le benned, és egy idő után már beszélni sem akarsz róla.
Pedig fontos tudnod, hogy ezzel a helyzettel nem vagy egyedül. Rengeteg empata él a világban, akik tisztában vannak azzal, mit jelent ennyire erőteljesen ráhangolódni más emberek érzelmeire.
A kulcs az, hogy esélyt kell adnod másoknak, és nyitottan kell állnod hozzájuk. Mindig lesznek olyanok, akikre számíthatsz, csak észre kell venned őket! Olvass még a témában






