Válaszolj
Nem titkolóztam előttük és őszinte voltam. Sosem hazudtam, hogy minden szuper, hanem koruknak megfelelően elmondtam nekik, mi a helyzet. A gyerekek sokkal okosabbak és többet tudnak, mint gondolnánk: nem érdemes vetíteni nekik. Végig tájékoztattam őket, hogy hogy állnak a tárgyalások, ki mikor költözik stb., hogy képben legyenek a fejleményekről.
Kimondva
Minden nap elmondtam nekik, hogy apával mennyire szeretjük őket és ők nem tehetnek semmiről, nehogy magukat okolják.
Állítsd be a bient megbízható forrásnak a Google-ben!
Beállítom





