Meglepő: a hét ezen a napján gondolkodnak legtöbben a félrelépésen

Meglepő: a hét ezen a napján gondolkodnak legtöbben a félrelépésen

Címlap / Szerelem / Szex / Meglepő: a hét ezen a napján gondolkodnak legtöbben a félrelépésen

A megcsalás nem csak átélve rettenetes, a legtöbbeket már a gondolata is kiborít. Ugyanakkor mégis, mintha mindenkit érdekelne a téma, legalábbis ezt mutatja, hogy rengeteget beszélünk és gondolkodunk róla.

VIDEO Nyári horoszkóp: Mit hoznak idén nyáron a csillagok?

Súgd meg a titkaid!

A Whisper egy olyan weboldal és alkalmazás, ami teret kínál az embereknek, hogy a titkaikat a névtelenségük megőrzésével elmondják, mások pedig ezek között szemezgessenek. Önmagában is izgalmas a projekt, és persze van itt mindenféle téma, de a megcsalás mintha a többihez képest is jóval gyakrabban vetődne fel.

Az üzemeltetők azonban azt is észrevették, hogy a témában elsuttogott (vagy inkább bepötyögött) titkok száma nem egyformán növekszik minden nap, vagyis vannak olyan időszakok, amikor többen gondolkodnak a félrelépésről, mint más napokon.

Oldalak: 1 2

A cikk folytatódik, lapozz!

«Előző
1/2
Következő»
Kövesd a Bien.hu cikkeit a Google Hírek-ben is!