Elrendezve
Rájöttem, hogy a férjem megcsal, de nem csináltam cirkuszt. Volt akkoriban egy ügyfelem, aki sármos fickó volt és tudtam, hogy tetszem neki, ezért én is viszonyt kezdtem vele. Ez – enyhén szólva – felpezsdítette életem állóvízét és elkezdtem újra odafigyelni magamra. Fogytam egy kicsit, szebben sminkeltem, és kivirultam, mert látszott rajtam, hogy jól érzem magam a bőrömben.
Izgalmas volt az affér, jót tett az önbizalmamnak. Ezt a férjem is észrevette, aki szakított a szeretőjével (olvastam a levelezésüket) és elkezdett visszahódítani.
Ez pár hónap után sikerült is, addigra kihűlt a szenvedély a sármos ügyféllel. 15 évvel később, az évfordulónkat ünnepelve vallotta be, hogy volt egy viszonya és akkor én is elmondtam neki mindent. Nevettünk, hogy a házasságunkat a félrelépéseink mentették meg.






