És itt a sötétebb árnyalat is
A sötétebb orgonalila már a szőkéknek is befutó, de persze mindenki azt visel, ami tetszik neki – a téli szürkeségben ez biztosan üde színfoltja lesz az embertömegnek.
https://hu.pinterest.com/pin/822118106960733416/Az ősz színei még télen is
Okkersárgát és narancssárgát általában inkább ősszel szoktunk hordani, de nincs semmi oka annak, hogy a hidegben azonnal elrakjuk ezeket a ruháinkat.
Egy kicsit visszaidézi az őszi napsütést az összeállítás, amire szüksége is van a naphiányos szervezetnek.
Olvass még a témában
Állítsd be a bient megbízható forrásnak a Google-ben!
Beállítom





